As de Bastos Seleccion Especial

  • Марка: As de Bastos
  • Кат. номер: 0391
Цена: 11,25 € /22,00 лв.
+ -
Моля, изберете:

As de Bastos Seleccion Especial е марка създадена от Jose Luiz Lorenzo през 1995г. Само допреди десетина години марката не е позната извън териториите на провинция Misiones. Основна характеристика на производството е сушенето на свежата листна маса по способа barbacua de cinta. Използва се лентов транспортьор, по който йербата се движи и суши от топъл въздух създаден от действителен огън, но самата йерба няма досег с него. Съответно, наличието на PAH единици е занижено до минимум. Друг отличителен елемент е че при производството на As de Bastos Sapecada се използва потапяне на цялата йерба за кратко във вряла вода. Постига се високо хигиенно ниво и контролирано качество.

 

Фракция

Не съвсем обичайна. Наличието на стъбълца и прашна част е минимално, а листната маса е фино нарязана. Въпреки това, ще намеритве и едри листа.

 

Аромат

Богат и интензивен с палитра от билкови тонове, печива и черен чай. Цветът е типичен за отлежала йерба с бледи бежови, зелени и почти бели нюанси.

 

Вкус и тяло

Богат, без пушечни и дървесни вкусове, но с конкретна билкова и дори флорална свежест. Цитруси, солен бадем и печива на втори план.

Тялото е средно интензивно със средна продължителност на запарките.

 

Заключение

Препоръчваме, заради различния стил и щадящи способи при направата й.

 

Опаковка: 500г.

Отлежаване: 16 - 18 месеца

Опушване: не

Характеристики
Характеристики
Наличност
Наличен
Грамаж
500 гр.
Ново
Ново

Ревюта

( )

Оценете
As de Bastos Seleccion Especial
Вашата оценка

Грешка при изпращане на оценката.

Все още няма ревюта за този продукт
Добави Ревю

Вашето ревю беше изпратено успешно!